هومممممم خودم تازه تمومش کردم
فیلمش خیلیییییی قشنگه
پیشنهاد میکنم حتما ببینید
16 قسمته
کره ای هم هست
لی مین هو هم که توش هست دیگه چه 

پادشاه : سلطنت ابدی یک سریال میشه گفت فانتزی است که در اون دو جهان موازی وجود داره یکی سئول ۲۰۲۰ و یکی هم زمان های قدیم کره که توسط یک پادشاه اداره میشه و از قضا این پادشاه کسی نیست جز لی مین هوو اگر شما اینجور تمی رو دوست دارید با توجه به تریلر هایی که دیدم بشدت دیدن سریال The King: Eternal Monarch به شما توصیه میشه حتی یک لحضه هم درنگ نکنید و اما ادامه ماجرا این دو جهان لی مین هوو در اینجا نقش یک پادشاه رو بازی میکنه که نفر سوم سلسه خانواده خودش است و بعد از پدربزرگ و پدرش این عنوان رو به ارث برده همه اون رو یک رهبر و فرد کامل می بینند اما اون در پشت این چهره بی نقص یک مشکل و غم اساسی در زندگیش داره وقتی که هشت سالش بوده پدرش رو جلوی چشمش می کشن

اون حوصله انجام وظایفش رو نداره و همیشه میخواد از زیر کار در بره و در این بین شیطان هم میاد و دریچه ای باز میکنه که رفت و امد بین این دو دنیا ممکن میشه و به او این پیشنهاد رو میده که در دنیای مدرن زندگی خیلی بهتر از اینجا میتونه داشته باشه و از اون میخواد که باهاش همکاری کنه و سد راهش نشه اما شیطان لی مین هوو رو خوب نشناخته درسته که پدرش رو به قتل رسوندن اما این دلیل نمیشه که اون به بشریت خیانت کنه

برای همین اون به دنیای جدید سفر میکنه و در اونجا با یک کارگاه اشنا میشه و از همینجا استارت همکاری این دو نفر میخوره تا بتونن با کمک هم درب باز شده توسط شیطان رو ببندن و اجازه ندن که اون بتونه در دنیای زندگان رفت و امد داشته باشه

از نظر من حتما نگاش کنین

ماجرای جالبی داره و کاری میکنه که عاشق فیلم بشین

یه نکته جالب درباره فیلم سونیک:))

معرفی فیلم(سونیک)

معرفی فیلم همه ی مکان های روشن

معرفی فیلم کره ای سلطنت ابدی

معرفی فیلم(افسانه جادوگر)

رو ,یک ,اون ,هم ,میشه ,مین ,این دو ,میکنه که ,لی مین ,و از ,میشه و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سریال ها - فیلم ها - متن ها miraculous-ladybug faslebarantc amozeshkadehazizi خبری مطالب اینترنتی novingrafiktc shadisharifi MadonnaKshlerin پایگاه تحلیلی خبری استانی